Dolnośląska Akademia Siatkówki

dzps.pl Wydział Gier I Dyscypliny


Nowy adres mailowy WGiD

13:08, sobota, 22.05.2021 r.

Od dnia 22.05 wszystkie sprawy dotyczące rozgrywek i dyscypliny proszę kierować na maila wgid@dzps.pl

Rejestracja zawodników i wypełnianie FO-2

19:23, sobota, 06.09.2014 r.

 

Witam Szanownych Administratorów Klubowych
W związku ze zmianami w systemie pragnę Was poinformować w jaki sposób Klub ma wpisywać zawodników oraz zgłaszać formularz F-02..
 Klub:
1. Użytkownik Klubowy wpisuje zawodnika do systemu, o ile zawodnik nie jest jeszcze wpisany.
2. Użytkownik Klubowy "pozwala na dostęp" każdemu zawodnikowi wpisując jego adres mailowy (zgodnie z polskim prawem o osobach niepełnoletnich decyduje opiekun prawny). W tym momencie do zawodnika jest przesyłany mail z jego loginem i hasłem.
3. Zawodnik (opiekun prawny) loguje się do systemu i odhacza zgody.
4. Dopiero po takim odhaczeniu zgód Klub może przypisać zawodnika do zespołu i wpisać go na listę F-02, którą wysyła do WZPSu.
W tym momencie Klub widzi ile ma zapłacić.
 Po otrzymaniu opłaty za licencje,   wpisuję wpłaconą przez Klub kwotę.
I dopiero w tym momencie na F-02 pokazuje się dole zapis "zatwierdzony dnia .... przez...."
Przy wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych oraz zgodę na reprezentowanie klubu należy tutaj rozróżnić dwie sytuacje, ponieważ potwierdzenie zgody może wykonać administrator klubowy bądź sam opiekun prawny lub zawodnik. I tak, jeżeli potwierdza opiekun prawny lub zawodnik to nie jest potrzebna pisemna zgoda - wyraził taką zgodę w systemie, jeżeli administrator klubowy potwierdził taką zgodę, to taka pisemna zgoda musi być w Klubie (administrator klubowy ponosi odpowiedzialność) 

OGÓLNOPOLSKI SYSTEM EWIDENCJI KLUBÓW I ZAWODNIKÓW

19:06, niedziela, 06.07.2014 r.

W związku z ulepszeniem Ogólnopolskiego Systemu Ewidencji Klubów i Zawodników prosimy wszystkich administratorów klubowych o wprowadzanie w systemie adresów e-mailowych oraz nr telefonów (nie obowiązkowo) wszystkich zawodników klubu. Odnośnie zawodników niepełnoletnich podajemy adres e-mail opiekuna prawnego. Brak adresu e-mailowego uniemożliwi sporządzenie druku FO2.  WGiD DZPS.

OBOWIĄZKI SĘDZIEGO GŁÓWNEGO NA ZAWODACH MŁODZIEŻOWYCH

10:46, piątek, 15.03.2013 r.

Wydział Gier i Dyscypliny wydał Komunikat ( do pobrania w dziale komunikaty WGiD) w którym przypomina sędziom głównym na zawodach młodzieżowych szczebla centralnego o obowiązku przesyłania sprawozdań z turniejów odbywających się na terenie naszego województwa do biura DZPS.

© 2018 DZPS Wszelkie prawa zastrzeżone