Dwójki dziewcząt w Miękini

14:39, poniedziałek, 25.10.2021 r.

 

Wyniki turnieju dwójek dziewcząt, który odbył się w Miękini (za którego świetną organizację dziękujemy miejscowemu UKS oraz Karolowi Bernatkowi):

1-3 Volley Głogów 1, Koral Wrocław 1, Zenit Wrocław 1 – I Liga
4-6 Gaudia Trzebnica, Oborniki Śląskie 1, Kinder Wałbrzych 4 – I Liga
7-9 Świdnica 1, UKS Gminy Miękinia 1, UKS Gminy Miękinia 2 – II Liga
10-12 – Koral Wrocław 2, Volley Głogów 2, AZS AWF Wrocław 2 – II Liga
13-15 – Chełmiec Wałbrzych 1, Kinder Volley Wałbrzych 2, Kinder Volley Wałbrzych 1 – III Liga
16-18 – SP 109 1, Volley Głógów 3, Kinder Volley Wałbrzych 3 – III Liga
19-21 – Chełmiec Wałbrzych 2, Świdnica 3, Koral Wrocław 3, - IV Liga
22- 23 – Oborniki Sląskie 3, AZS AWF Wrocław 1, Miękinia 5 – IV Liga
24-25 – UKS Gminy Miękinia 3, SP 109 2, UKS Gminy Miękinia 4 – V Liga
26-28 – MOS Wrocław 2, UKS Dwójka Milicz 1, MOS Wrocław 1 – V Liga
29-31 – SP 109 4, Kinder Volley Wałbrzych 5, Świdnica 2 – VI Liga
32-34 – Oborniki Śląskie 2, Chełmiec Wałbrzych 3, SP 109 3 – VI Liga
35-37 – Lew Legnica, UKS Dwójka Milicz 2, MOS Wrocław 4 – VII Liga
38-40 – UKS Dwójak Milicz 4, UKS Gminy Miękinia 6, UKS Dwójka Milicz 3 – VII Liga
41-43 – Trzebnica 1, Chełmiec Wałbrzych 4, Trzebnica 4 – VIII Liga
44-46 – UKS Dwójka Milicz 5, Świdnica 4, MOS Wrocław 3
47-49 Trzebnica 2, Koral Wrocław 4, Trzebnica 3,

 

Czwórki dziewcząt w Kłodzku

14:16, poniedziałek, 11.10.2021 r.

Kolejny turniej DLM (kategorii "czwórek" dziewcząt) odbył się w Kłodzku, a jego organizatorem był lokalny MMKS Kłodzko. Składamy ukłony Prezesowi MMKS Antoniemu Machcińskiemu oraz trenerowi Piotrowi Watrasowi za perfekcyjną organizację i piękne przyjęcie siedemnastu zespołów.

Liga Mini Siatkówki wystartowała

18:38, niedziela, 19.09.2021 r.

Autorski projekt DZPS pod nazwą "Dolnośląska Liga Minisiatkówki" doczekał się inauguracji. W miniony weekend Milicz był gospodarzem dwóch turniejów kategorii "trójek" - zarówno dziewcząt jak i chłopców. Dziękujemy zespołom za udział i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych turniejach, których terminarze prezentujemy poniżej.

Kategoria "trójek" dziewcząt - 18.09.2021
1 AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA
2 JEDYNKA MILICZ
3 UKS GMINY MIĘKINIA I
4 AKADEMI SIATKÓWKI ZENIT WROCŁAW
5 UKS KINDER VOLLEYBAL WAŁBRZYCH I
6 UKS DWÓJKA MILICZ I
7 MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA I
8 UMKS VOLLEY GŁOGÓW I
9 UMKS VOLLEY GŁOGÓW II
10 SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE
11 MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA II
12 UKS GMINY MIĘKINIA II
13 UKS DWÓJKA MILICZ II
14 UKS KINDER VOLLEYBAL WAŁBRZYCH II
15 UKS DWÓJKA MILICZ III


Kategoria "trójek" chłopców - 19.09.2021
1 UKS DWÓJKA MILICZ I
2 UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH II
3 UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH III
4 UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH I
5 UKS DWÓJKA MILICZ II

Kolejne turnieje zaplanowane są w następujących terminach:
02.10 - Głuszyca - "dwójki" chłopców
09.10 - Kłodzko - "czwórki" dziewcząt
23.10 - Miękinia - "dwójki" dziewcząt

Szczegółowych informacji udziela koordynator Karol Bernatek (bernatek.karol@wp.pl)
© 2021 DZPS Wszelkie prawa zastrzeżone