Sponsor Dolnośląskiej Siatkówki:

Victoria


Sale zweryfikowane
Miasto Nazwa sali Status weryfikacji Adres
AAA PAUZUJE A VVV 4
AAA WALKOWER E XXX 1
Biały Kościół Szkoła Podstawowa A Kamienna 18
Biedrzychowice Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych A Biedrzychowice 20
Bielawa SP Nr 10 A ul. Grota-Roweckiego 6
Bielawa SP Nr 4 A ul. Waryńskiego 50
Bielawa Gimnazjum Nr 1 A ul. Brzeżna 48
Bielawa ZSO A ul. Obrońców Westerplatte 6
Bierutów Szkoła Podstawowa A Krasińskiego 3
Bogatynia Publiczna SP Nr 3 A ul. Wyczółkowskiego 42a
Bogatynia Publiczna SP Nr 1 A pl.Bohaterów Warszawy 1
Bolesławiec LO Nr I A Ul. Tyrankiewiczów 11
Bolesławiec SP Nr 1 A Ul. Jana Pawła II 5
Bolesławiec ZSOgólnokszt. i Zawodowych A Ul. Komuny Paryskiej 3
Bolesławiec MZS nr 1 B ul. Dolne Młyny 60
BOLESŁAWIEC GS NR 2 A BIELSKA 5
BOLESŁAWIEC SALA I LO W BOLESŁAWCU A B. I H. TYRANKIEWICZÓW 11
Bolesławiec MZS NR 2 A Jana Pawła II 38 c
Bożejowice ZSP w Bożejowicach D Bożejowice 1
Brzeg Dolny LO A ul. Wilcza 10
Brzeg Dolny KHS Rokita A ul. Wilcza 8
Bystrzyca Kłodzka ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH A Słowackiego 4
Bystrzyca Oławska Zespół Szkół A ul. Kościuszki 45
Chojnów Szkoła Podstawowa Nr. 4 A ul. Kilińskiego 23
Chojnów Gimnazjum nr. 2 B Konarskiego 4
Cieszków SP. Im. Kusocińskiego A ul. Grunwaldzka 3
DOBROSZYCE HALA SPORTOWA PRZY GIMNAZJUM A PARKOWA 7
Dziadowa Kłoda Zespół Szkół A Słoneczna 5
Dzierżoniów OSiR A ul.Strumykowa 1
Dzierżoniów ZS Gimnazjalnych Nr 3 A ul. Sikorskiego 2
Goczałków OSIR w Strzegomiu sala Sportowa w Goczałkowie A Strzegomska 2
Góra Gimnazjum nr 1 (OKF) A ul. Poznańska 2
Góra Arkadia A ul. Szkolna 1
Grabowno Wielkie SP Grabowno D
Gromadka ZS w Gromadce A ul. .Gen. Wł. Sikorskiego 19
Gromadka Sala sportowa Gromadka A Szkolna 26
Gryfów Śląski Szkoła Podstawowa A Uczniowska 17
Głogów SP Nr.10 A ul. Andromedy 62
Głogów SP Nr.12 A ul. Gomółki 43
Głogów Gimnazjum Nr 5 A ul. Gwiaździsta 2
Głogów Gimnazjum nr 2 A pl. Mieszka I 22
Głogów Hala Widowiskowo-Sportowa MOSiR A ul. Wita Stwosza 3
Głogów Gimnazjum nr 3 D ul. Morcinka 2
Głuszyca SP Nr. 2 A ul. Sienkiewicza 53
Jawor Gimnazjum Nr 2 A pl. Bankowy 1
Jawor Zespół Szkół Mechanicznych ul. Wiejska A ul. Wiejska 5
Jawor I I Liceum Ogólnokształcące D ul. Kościuszki 8
Jawor Szkole Podstawowej Nr 5 A Armii Krajowej 9
Jedlina Zdrój Publiczne Gimnazjum A ul. Słowackiego 5
Jelcz-Laskowice UMiG C ul. Partyzantów 1
Jelcz-Laskowice CSiR A Oławska 46
Jelenia Góra SP Nr 10 A ul. Morcinka 31
Jelenia Góra SP Nr 11 A ul. Moniuszki 9
Jelenia Góra Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 D ul. Kochanowskiego 18
Jelenia Góra HALA SPORTOWA IM.J. SZMAJDZIŃSKIEGO A Lwówecka 18
Jelenia Góra ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH MECHANIK A Obrońców Pokoju 10
Kamieniec Ząbkowicki Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny Tęcza A ul. Zamkowa 4a
Kamienna Góra SP Nr 2 A ul. Jeleniogórska 7-11
Kamienna Góra ZSZ i Ogólnokształcących A ul. Traugutta 2
Karpacz Hala Sportowo-Widowiskowa A ul. Konstytucji 3. Maja 48a
Kąty Wrocławskie Gminny Ośrodek Kultury I Sportu A Brzozowa 4
Kowary SP Nr 1 A ul. Staszica 16
KROŚNICE HALA SPORTOWA CETS A PARKOWA 14
Krzeszów SP "Sudety" Kamienna Góra C
Kudowa Zdrój Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych B ul. Główna 43
Kłodzko Kłodzkie Centrum Kultury Sportu i Rekreacji A Sportowa 1
Kłodzko SP Nr 3 A Jana Pawła II 4
Legnica OSiR ul. Lotnicza A ul. Lotnicza 52
Legnica OSiR ul. Głogowska A ul. Głogowska 16
Legnica ZS Integracyjnych A ul. Wierzyńskiego 1
Legnica SP Nr 4 D ul. Piastowska 3
Lubań ZSZP Kompleks A Łokietka 1
Lubań Śląski MOSiR A ul. Różana 2
Lubin II LO A ul. Niepodległości 31
Lubin Gimnazjum Nr 3 A ul. Gwarków 93
Lubin Gimnazjum Nr 1 A ul. Szpakowa 2
Lubin SP Nr 14 A ul. Norwida 10
Lubin ZS Nr 1 D ul. Składowa
Lubin OSIR A ul. Komisji Edukacji Narodowej 17B
Lubin Szkoła Podstawowa Nr 8 A Parkowa 2
LUBIN ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH A SYBIRAKÓW 11
LUBIN HALA WIDOWISKOWO SPORTOWA A ODRODZENIA 28 B
Milicz Gimnazjum A ul. Armii Krajowej 7
Milicz SP Nr 2 D ul. Kopernika 18
Milicz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wych. D ul. Armi Krajowej 2
MILICZ I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE A 11-LISTOPADA 5
Nowa Ruda Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum Turystyczno-Sport. 1 A ul. Kłodzka 16
Nowa Ruda Hala Widowiskowo-Sportowa Centrum Turystyczno-Sport. 2 A ul. Kłodzka 16
Nowa Ruda SP Nr 7 A ul. Szkolna 3
Oborniki Śląskie Hala Sportowa przy Gimnazjium A Kownackiego 4
Oleśnica MOKiS A Kochanowskiego 2
Oława SP Nr 4 A ul. Broniewskiego 4
Oława OCKF A ul. Sportowa 1
Oława SP Nr 1 A ul. Żołnierzy AK 21
Oława ZSZ D ul. Kutrowskiego 31
Oława Gimnazjum Nr 1 D ul. Sportowa 6
Oława Gimnazjum Nr 3 D ul. Lwowska 10
Pieńsk Gimnazjum A ul. Zgorzelecka 29
Pieńsk SP Nr 1 D ul. Szkolna 1
Pisarzowice SP i Gimnazjalna A Pisarzowice 149
Porajów ZS Podstaw. i Gimnazjalnych A
Prusy Gimnazjum Publiczne A 0 0
RZESZÓW HALA PODPROMIE PODPROMIE 10
Ścinawka Śred. Urząd Mig w Radkowie A ul. Sikorskiego 34b
Smolnik SP A Smolnik 51 b
Sobótka Gimnazjum Gminne A ul. Świdnicka 20a
Spalona Hala Widowiskowo-Sportowa A Legnicka 52
Środa Śląska SP Nr 3 A ul. Górna 1/6
Środa Śląska Hala Sportowo-Rekreacyjna A ul. Wrocławska 12
Strzegom OSiR A ul. Mickiewicza 2
STRZEGOM ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH D ŚWIĘTEGO JANA 1
Strzelin Gimnazjum Nr 2 A pl. 1 Maja 10
STRZELIN ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH A JANA PAWŁA II 23
Sulików Środowiskowa Hala Sportowa A Zgorzelecka 28
Świdnica ŚOSiR A ul. Pionierów Ziemi Świdnickiej 37
Świdnica ŚOSiR A ul. Galla Anonima 1a
Świdnica Gimnazjum Nr 3 A Saperów 27 A
Świdnica Zespół Szkół Ekonomicznych A Pionierów Ziemi Świdnickiej 10
Świebodzice Hala Sportowo-Widowiskowa A ul. Mieszka Starego 6
Syców MOSiR A ul. Komorowska 2
Syców Gimnazjum D Aleja na wałem 8
Trzebnica ZS Ogólnokształcących A ul. Wojska Polskiego 17
Trzebnica ZAPO A ul. Kościelna 9
Trzebnica PZ Szkoła Nr.1 A Wojska Polskiego 17
Twardogóra Hala Widowiskowo-Sportowa A ul. Wrocławska 39
Twardogóra Gimnazjum Nr 1 A ul. Batorego 5
Twardogóra SP A ul. Szkolna 1
Ujeździec Wielki ZESPÓŁ SZKÓŁ A Zespół Szkół brak
Wałbrzych Hala Wałbrzyskich Mistrzów A ul. Wysockiego 11a
Wałbrzych ZS Specjalnych A ul. Ogrodowa 5a
Wałbrzych ZS Integracyjnych A ul. Palisadowa 48
Wałbrzych Zespół Szkół Nr. 4 A ul. Sokołowskiego 75
Wałbrzych OSiR A pl. Teatralny 75
WAŁBRZYCH AQUA ZDRÓJ A RATUSZOWA 6
WAŁBRZYCH SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 A Grodzka 71
WILKANÓW ZESPÓŁ SZKÓŁ W WILKANOWIE A WIEŚ WILKANÓW 183 D
Wołów OSiR - Panieńska 4a A ul. Panieńska 4a
Wołów OSiR - Trzebnicka 6 A Trzebnicka 6
Wrocław Hala Gwardii A ul. Krupnicza 15
Wrocław ORBITA A ul. Wejherowska 2
Wrocław SP Nr 3 A ul. Bobrza 27
Wrocław MOS A ul. Parkowa 18-26
Wrocław SP Nr 50 A ul. Obornicka 28
Wrocław Burza A ul. Kołłątaja 32a
Wrocław ZS Nr 8 A ul. Piesza 1
Wrocław ZS Tel. i El. A ul. Worcella 20-26
Wrocław Gmina Wrocław D ul. Jemiołowa 57
Wrocław Gimnazjum nr 13 A ul. Reja 1-3
Wrocław GIMNAZJUM NR 5 D PAWŁOWA 15
Wrocław Uniwersytet Przyrodniczy A Chełmońskiego 43
Wrocław REDECO E Rogowska 52 a
Wrocław Gimnazjum Numer 24 A ul. Przybyszewskiego 56
Wrocław Ośrodek Szkolno Wyczowawczy Nr.12 A Dworska 8
Wrocław XII Liceum Ogólnokształcące A Pl.Orląt Lwowskich 2a
WROCŁAW VII LO A KRUCZA 49
Wrocław Hala Stulecia A ul. Wystawowa 1
Wrocław Uniwersytet Medyczny A Wojciecha z Brudzewa 12A
Wrocław AZS AWF Bud. P-5 A Mickiewicza 58
Wrocław HALA SPORTOWA HOTELU GEM C Mianowskiego 2b
WROCŁAW WALKOWER E BOROWSKA 1-3
Wrocław Wielofunkcyjna Hala Sportowa A Paderewskiego 35
Wrocław Hala Uniwersytetu Wrocławskiego A Przesmyckiego 10
Wrocław ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR.16 A Wietrzna 50
Wrocław AWF A Witelona 25
XXX MECZ PRZEŁOŻONY E XXX 1
Ząbkowice Śląskie Słoneczna A ul. Powstańców Warszawy 8d
ŻARÓW Gminne Centrum Kultury i Sztuki A PIASTOWSKA 10
Zawonia Zespół Szkół D ul. Szkolna 1
Zawonia Zespół Szkół Gimnazjalnych A Szkolna 26
Ziębice Zespół Szkół Ogólnokształcących A ul. Kościuszki 15a
Żmigród Hala Sportowa przy Gimnazjum im. Macieja Rataja D ul. Sienkiewicza 6
Złotoryja Tęcza A ul. Wilcza 43
Złotoryja LO A ul. Kolejowa 4
Złotoryja Zespół Szkół Zawodowych D ul. Wojska Polskiego 50
Łozina Zespołu Szkół ul. Milicka 10
© 2014 DZPS Wszelkie prawa zastrzeżone